Originální scoubidou: Náramky, řetízky a ozdoby

Interdrought2020.com Originální scoubidou: Náramky, řetízky a ozdoby Image
Trávit čas knihou Originální scoubidou: Náramky, řetízky a ozdoby! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Originální scoubidou: Náramky, řetízky a ozdoby a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Další knížka přinášející originální návody na tvorbu ze scoubi - různobarevných bužírek. Můžete si tak vytvořit šperky, ozdoby, spony do vlasů, náhrdelníky, řetízky i náramky zdobené navíc vplétanými barevnými korálky. Díky přesným popisům, barevným ilustracím a podrobně popsaným a rozkresleným postupům se vám podaří vytvořit malá umělecká dílka.

NÁZEV SOUBORU: Originální scoubidou: Náramky, řetízky a ozdoby.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8073420511

VELIKOST SOUBORU: 2,15 MB

STÁHNOUT ČÍST

Další knížka přinášející originální návody na tvorbu ze scoubi - různobarevných bužírek. Můžete si tak vytvořit šperky, ozdoby, spony do vlasů, náhrdelníky, řetízky i náramky zdobené navíc vplétanými barevnými korálky.

Originální scoubidou Náramky, řetízky a ozdoby, 3347 S přesnými návody. Další knížka přinášející originální návody na tvorbu ze scoubi - různobarevných bužírek. Můžete si tak vytvořit šperky, ozdoby, spony do vlasů, náhrde...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY