Český jazyk 7 pro ZŠ a VG

Interdrought2020.com Český jazyk 7 pro ZŠ a VG Image
Trávit čas knihou Český jazyk 7 pro ZŠ a VG! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Český jazyk 7 pro ZŠ a VG a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pracovní sešit je rozšířen o 4 strany obsahujících další cvičení včetně cvičení pro chytré hlavy. Na začátku sešitu je posíleno opakování z 6. ročníku, nově jsou zařazeny opakovací strany k tématu, testy, pravopisné oříšky a cvičení na určování vedlejších vět. Prostor je věnován také práci s multimediálním materiálem. Samozřejmostí zůstává vyjímatelný Přehled učiva, který má rovněž novou podobu.Tento pracovní sešit je vhodný pouze k učebnicím nové generace. Nedoporučujeme jeho užívání v kombinaci s učebnicemi původní řady.

NÁZEV SOUBORU: Český jazyk 7 pro ZŠ a VG.pdf

AUTOR: Helena Chýlová

ISBN: 9788072388776

VELIKOST SOUBORU: 1,37 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Český jazyk 7 pro ZŠ a VG (Krausová Zdena, Teršová Renata, Chýlová Helena, Růžička Pavel, Prošek Martin) za 81 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

Český jazyk 7 pro ZŠ a VG - učebnice. Kdo napsal knihu Český jazyk 7 pro ZŠ a VG - učebnice? Autorem je Zdeňka Krausová, Kolektiv autorů. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY