Ročné obdobia v krajine víl

Interdrought2020.com Ročné obdobia v krajine víl Image
Trávit čas knihou Ročné obdobia v krajine víl! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Ročné obdobia v krajine víl a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Poďte s nami do čarovného sveta víl. Cililing a jej kamarátky zažívajú v Hviezdnej roklinke dobrodružstvá po celý rok. V tejto knižke sa dozviete, čo všetko sa im prihodilo pri veľkom jarnom upratovaní, aké vzrušujúce môže byť táborenie v lese, spolu s Cililing vyriešite neporiadnu záhadu a na záver vás čaká snehové prekvapenie. Príjemnú zábavu.

NÁZEV SOUBORU: Ročné obdobia v krajine víl.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788025223901

VELIKOST SOUBORU: 6,63 MB

STÁHNOUT ČÍST

poznávanie zmien v prírode, ktoré sa dejú počas jednotlivých ročných období. Zameriava sa na zmeny vzhľadu rastlín, predovšetkým stromov. Zmeny počasia spôsobujú zmeny v prírode , ale aj zmeny v správaní ľudí a zvierat. Pracovné listy nadväzujú na výukové CD - Štyri ročné obdobia, ktoré sprostredkúva

Keby Zem obiehala okolo Slnka ktorýmkoľvek z týchto dvoch opísaných spôsobov, vôbec by neexistovali ročné obdobia - a s takmer istotou ani vyššie formy života. Teploty na Zemi. Našťastie, ročné obdobia máme, za čo vďačíme tomu, že Zem v súčasnosti zviera uhol približne 22,5 stupňa voči slnečnému rovníku.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY