Emil z hôr

Interdrought2020.com Emil z hôr Image
Trávit čas knihou Emil z hôr! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Emil z hôr a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Vysoko vo vrchoch, hlboko v divočine, ďaleko od civilizácie, vyrástol Emil z Hôr. Žil sám, no nebol osamelý. Nič mu nechýbalo, nič ho nezlostilo, ani nevyrušovalo. Ale len dovtedy, kým zo záveja pred jaskyňou nezachránil skrehnutého osvetovo-propagačného pracovníka Horáca Huberta Halapartňu, ktorý mu z vďaky za záchranu života, a trocha aj z vypočítavosti (takí už osvetári bývajú), ukázal portrét tajomnej Princeznej s hrčou. Stačil jediný pohľad do Hrčandinych očí a Emil sa osudovo zaEmiloval. Odrazu mu v rodnej divočine začalo neznesiteľne chýbať čosi, čo dovtedy nepoznalláska. Pre lásku sú mladí muži ochotní riskovať rôzne nerozvážnosti a Emil nebol iný. Opustil divočinu, vydal sa s Horácom na cestu do civilizácie a ku koncu príbehu si dokonca obliekol nohavice.

NÁZEV SOUBORU: Emil z hôr.pdf

AUTOR: Juraj Raýman

ISBN: 9788097136956

VELIKOST SOUBORU: 3,29 MB

STÁHNOUT ČÍST

Eva nakonec dosvědčí, že ji podplatila, a díky tomu je Emil z ústavu propuštěn. Ladislav se střetne s Evou, která mu přizná, že s ním má dítě. Ladislav myslel, že šla na potrat, po nehodě jeho rodičů odešel do hor a už o ní neslyšel.

Dárek Emil z hôr Romány a povídky na vánoce za 320 Kč s rychlým doručením prodvá obchod Alza.cz Elektro.Zobrazit celý popis >>> Vánoční dárek Emil z hôr - udělejte radost svým blízkým a pořidte jim tento krásný dárek

SOUVISEJÍCÍ KNIHY