Křížovky pro moji babičku

Interdrought2020.com Křížovky pro moji babičku Image
Trávit čas knihou Křížovky pro moji babičku! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Křížovky pro moji babičku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Věnujte vašim nejbližším "zdraví". Křížovky nejen že procvičují paměť, ale také bystří mysl. Lidé ve starším věku se jimi udržují v mentální kondici, a tak mohou předcházet i určitým onemocněním.Velká kniha dárkových křížovek zpříjemní dlouhé chvíle nejednoho dědečka a babičky. Více než 500 švédských křížovek doplňují různé zajímavosti ze světa historie, geografie nebo i vaření. Kromě podpory mentálního zdraví tak s touto knihou darujete svým nejbližším i mnoho zábavy a poučení.

NÁZEV SOUBORU: Křížovky pro moji babičku.pdf

AUTOR: Lilija Gabo

ISBN: 9788074515835

VELIKOST SOUBORU: 1,46 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Křížovky pro moji babičku: větší písmo, snadné čtení, 511 křížovek na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Křížovky pro...

Křížovky pro moji babičku, nové: větší písmo. snadné čtení, 511 křížovek Každý pátý člověk starší 65 let trpí zapomínáním, proto nesmíme zanedbávat neustálý trénink paměti. Ideálním pomocníkem jsou při něm křížovky. Svým nejbližším jimi darujete nejen zábavu a ponaučení, ale i domácího "trenéra".

SOUVISEJÍCÍ KNIHY