Pohádky Matky přírody

Interdrought2020.com Pohádky Matky přírody Image
Hledáte knihu Pohádky Matky přírody? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Jaroslava Lainesová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Poučné pohádky o přírodě pro děti a jejich rodiče!Proč medvědi v zimě spí? Proč kopřiva pálí? Proč kukačka nemá hnízdo? Jak odpovědět na zvídavé otázky, které se honí v dětských hlavičkách? Napoví vám poutavé příběhy o přírodě, které najdete v této knize. Vypraví o tom, kolik námahy musí Matka příroda vynaložit, aby vše fungovalo tak, jak má. Zvířata ani rostliny jí ale práci vůbec neusnadňují, naopak, neustále musí řešit jejich menší i větší potíže. Protože je však Matka příroda moudrá víla, vždy najde taková řešení, aby všichni její svěřenci byli spokojení.

NÁZEV SOUBORU: Pohádky Matky přírody.pdf

AUTOR: Jaroslava Lainesová

ISBN: 9788026610984

VELIKOST SOUBORU: 5,74 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pohádky Matky přírody Jaroslava Lainesová . Skladem 5+ ks 217 Kč ...

Pohádky Matky přírody . Proč medvědi v zimě spí? Proč kopřiva pálí? Proč kukačka nemá hnízdo? Odpovědět na zvídavé dětské otázky vám pomohou poutavé příběhy z této knihy. Vypráví dětem o tom, kolik námahy musí Matka příroda vynaložit, aby vše fungovalo tak, jak má.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY