Slováci a ľudovodemokratický režim

Interdrought2020.com Slováci a ľudovodemokratický režim Image
Trávit čas knihou Slováci a ľudovodemokratický režim! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Slováci a ľudovodemokratický režim a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Ďalší zväzok edície Pramene k dejinám Slovenska a Slovákov sleduje kľukatú cestu Slovenska v mimoriadne turbulentnom období rokov 1945 - 1948. Začína sa 9. mája 1945, deň po kapitulácii vlády Slovenskej republiky, ktorý bol zároveň dňom porážky nacistického Nemecka i skončením druhej svetovej vojny v Európe. Tri povojnové roky predstavujú v slovenských dejinách síce krátke, ale dôležité a udalosťami mimoriadne nabité obdobie.

NÁZEV SOUBORU: Slováci a ľudovodemokratický režim.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788081191015

VELIKOST SOUBORU: 1,68 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Pramene k dejinám Slovenska a Slovákov XIII B - Slováci a ľudovodemokratický režim (Kolektív) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku.

Kupte knihu Slováci a ľudovodemokratický režim od Kolektív autorov na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %

SOUVISEJÍCÍ KNIHY