Bestiář

Interdrought2020.com Bestiář Image
Trávit čas knihou Bestiář! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Bestiář a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Bestiář je knihou života. Od nejmenších a zdánlivě nejjednodušších forem, které jakoby mimoděk ukáply na papír Musova světa, až k nejneuvěřitelnějším bytostem rodícím se v jeho mysli a projektovaným na velkorozměrná plátna za pomoci sprejů. Tak nějak vznikal vesmír a spolu s ním život. Zdánlivě náhodné shluky rozprašované akrylové barvy, podobně jako mračna mlhovin v absolutní svobodě se řítící prostorem, nabývají konkrétního tvaru. Zázrakům stvoření je takové tvůrčí gesto nablízku.

NÁZEV SOUBORU: Bestiář.pdf

AUTOR: Musa

ISBN: 9788027017065

VELIKOST SOUBORU: 6,51 MB

STÁHNOUT ČÍST

Rok 2007 pak znamenal výrazný průlom v její dosavadní kariéře, kdy se dostala do širšího povědomí díky hlavní roli studentky politologie Karolíny ve filmu Ireny Pavláskové BESTIÁŘ. Charismatické herečky si krom diváků povšimla i bulvární média a obvinila ji, že svému hereckému partnerovi z filmu, Karlu Rodenovi ...

Bestiář je příběhem mladé ženy Karolíny, jejíž život pronikavým způsobem změní vztah se záhadným a neuchopitelným mužem Alexem. Je to vztah plný nejistoty a podivínských nejasností, vztah, který vyčerpává. Karolína se rozhodne vymanit se ze své citové závislosti a naučit se na jiných mužích, jak přestat být submisivní..

SOUVISEJÍCÍ KNIHY