Vrtuľník záchranár

Interdrought2020.com Vrtuľník záchranár Image
Hledáte knihu Vrtuľník záchranár? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Hra na pilota s touto knihou sa deťom bude určite páčiť, pretože sa stanú súčasťou napínavého príbehu. Môžu pilotovať magnetický vrtuľník v jedenástich vzrušujúcich situáciách. Pri postupovaní zo strany na stranu sa magnetický vrtuľník posúva cez otvory a pri každom obrátení stránky sa ocitne v novom prostredí. Putovanie s helikoptérou pomôže vašim deťom zlepšiť koordináciu rúk a očí.

NÁZEV SOUBORU: Vrtuľník záchranár.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8080890674

VELIKOST SOUBORU: 2,18 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jeho kolega 34-ročný záchranár pracoval v spoločnosti 17 rokov. Najprv ako letecký mechanik, neskôr sa z neho stal záchranár. Lekár leteckých záchranárov lietal v záchranárskom vrtuľníku 13 rokov. Spolu s nimi prišiel na palube o život aj 37-ročný záchranár Horskej záchrannej služby.

Tri pády horolezcov v Tatrách: Tri akcie záchranárov a poradovník na vrtuľník. Horskí a leteckí záchranári majú za sebou ďalší perný deň. Vo Vysokých Tatrách sa v piatok 8. septembra 2017 zranili traja zahraniční horolezci.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY