Vrtuľník záchranár

Interdrought2020.com Vrtuľník záchranár Image
Hledáte knihu Vrtuľník záchranár? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Hra na pilota s touto knihou sa deťom bude určite páčiť, pretože sa stanú súčasťou napínavého príbehu. Môžu pilotovať magnetický vrtuľník v jedenástich vzrušujúcich situáciách. Pri postupovaní zo strany na stranu sa magnetický vrtuľník posúva cez otvory a pri každom obrátení stránky sa ocitne v novom prostredí. Putovanie s helikoptérou pomôže vašim deťom zlepšiť koordináciu rúk a očí.

NÁZEV SOUBORU: Vrtuľník záchranár.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8080890674

VELIKOST SOUBORU: 3,47 MB

STÁHNOUT ČÍST

Havária vrtuľníka v Slovenskom raji sa stala 17. júla 2015 v Slovenskom raji v lokalite „Stupačky nad večným dažďom" Prielomu Hornádu, západne od ústia Kláštornej rokliny, na hranici katastrálnych území obcí Letanovce a Hrabušice v okrese Spišská Nová Ves. Pri havárii záchranárskeho vrtuľníka AIR - TRANSPORT EUROPE zahynuli všetci štyria členovia posádky.

Vrtuľník vtedy pravdepodobne podľa neho narazil na kamenný výčnelok a padol dole asi zo stometrovej výšky. O život prišiel na mieste prvý pilot, palubný mechanik a štyria záchranári, o niekoľko hodín neskôr zomrel aj jeho ďalší kolega. On sám sa však po čase do služby ako záchranár vrátil.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY