Ani Bůh prý není neomylný

Interdrought2020.com Ani Bůh prý není neomylný Image
Trávit čas knihou Ani Bůh prý není neomylný! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Ani Bůh prý není neomylný a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Na obtížná životní období lze nahlížet různým způsobem. Autorka této knihy je nepovažuje za překážky, ale za prahy. Přirovnává život k přebývání v domě s mnoha místnostmi, do nichž můžeme vkročit teprve po překonání a zpracování příslušného prahu, tj. životní křižovatky. Sedm kapitol, psaných s typickým laskavým humorem a nadhledem, se zabývá tím, jak s co nejmenší újmou překonat důležité životní mezníky a přechodové situace, pozitivní i negativní, ať už se jedná o narození dítěte, sňatek, úmrtí blízké osoby nebo ztrátu zaměstnání. Tématy k úvahám jsou například strach spojený s takovouto změnou, osudovost životních zvratů, důležitost instinktu, omezení perfekcionismu, potřeba odstupu a nadhledu a nutnost změnu přijmout, nikoli ji popírat.Podobně jako u titulu Lidé plánují, Bůh se směje nás potěší příběhy z newyorského židovského prostředí, zdánlivě jednoduchá zamyšlení překvapující svým dosahem i odkazy na nejnovější psychologický výzkum.

NÁZEV SOUBORU: Ani Bůh prý není neomylný.pdf

AUTOR: Sherre Hirsch

ISBN: 9788026214304

VELIKOST SOUBORU: 9,33 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ani Bůh prý není neomylný: Jak procházet osudovými změnami Na obtížná životní období lze nahlížet různým způsobem. Autorka této knihy je nepovažuje za překážky, ale za „prahy". Přirovnává život k přebývání v domě s mnoha místnostmi, do nichž můžeme vkročit teprve po překonání a zpracování ...

Ani Bůh prý není neomylný autor: Hirsch Sherre dopor. cena: 299 Kč naše cena: 254Kč

SOUVISEJÍCÍ KNIHY