Chruňo a Mandragora

Interdrought2020.com Chruňo a Mandragora Image
Chruňo a Mandragora je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jonáš Záborský. Přečtěte si s námi knihu Chruňo a Mandragora na interdrought2020.com
Dramatik, prozaik, básnik i publicista Jonáš Záborský si svojím životom a dielom vyslúžil rôzne epitetá – "župčiansky samotár", "prvý slovenský disident", "národný hriešnik"... Za tento výber z diela, obsahujúci najpopulárnejšie i menej známe prózy (Chruňo a Mandragora, Mroč, Hlovík medzi vzbúreným ľudom, Dva dni v Chujave) a niekoľko bájok, by si zaslúžil aj prívlastok "prezieravý satirik". Kniha je vynikajúcou pomôckou pre študentov a zábavným čítaním pre všetkých.

NÁZEV SOUBORU: Chruňo a Mandragora.pdf

AUTOR: Jonáš Záborský

ISBN: 8089208509

VELIKOST SOUBORU: 7,92 MB

STÁHNOUT ČÍST

Elektronická kniha: Chruňo a Mandragora Autor: Jonáš Záborský "Prudká až do zbláznenia bola láska, akou zahorel Chruňo k urodzenej panne Mandragore.

Za tento výber z diela, obsahujúci najpopulárnejšie i menej známe prózy (Chruňo a Mandragora, Mroč, Hlovík medzi vzbúreným ľudom, Dva dni v Chujave) a niekoľko bájok, by si zaslúžil aj prívlastok „prezieravý satirik". Kniha je vynikajúcou pomôckou pre študentov a zábavným čítaním pre všetkých.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY