Mezinárodní právo veřejné s kazuistikou

Interdrought2020.com Mezinárodní právo veřejné s kazuistikou Image
Hledáte knihu Mezinárodní právo veřejné s kazuistikou? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Vladislav David? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Tato učebnice spojuje obecnou i zvláštní část mezinárodního práva veřejného v jeden vnitřně provázaný celek. Autoři se snažili o maximální srozumitelnost a čtivost textu, k níž přispívá bohatá kazuistika, která jednak zdůvodňuje a objasňuje předložené teoretické závěrya jednak umožňuje čtenáři snadněji pochopit právní vědomí v common law zemích. Na 170 příkladů bylo převzato z mezinárodněprávní praxe - z rozhodnutí rozhodčích orgánů, mezinárodních soudů stálých i soudů ad hoc, z prohlášení států, protiprávního chování jednotlivců.Text zahajuje úvodem o vývoji mezinárodního práva a jeho vědy od počátků až do dynamického rozvoje ve 20. století, kdy došlo v teorii i praxi států k přehodnocení významu a funkce mezinárodněprávních institutů, o kterých učebnice pojednává: subjektů mezinárodního práva, mezinárodněprávní odpovědnosti a sankcí, pramenů mezinárodního práva, práva na sebeobranu a dalších.Bohatý výběr české i zahraniční odborné literatury seřazené podle jednotlivých částí je podkladem pro vypracování diplomových prací i pro postgraduální studium. Uživatelské pohodlí zvyšuje i podrobný jmenný i věcný rejstřík.Práce je určena především studentům právnických fakult, ale poslouží i pracovníkům mezinárodněprávní aplikační praxe.

NÁZEV SOUBORU: Mezinárodní právo veřejné s kazuistikou.pdf

AUTOR: Vladislav David

ISBN: ",

VELIKOST SOUBORU: 1,96 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Mezinárodní právo veřejné s kazuistikou, 2.vydání (David, Bureš, Faix, Sladký, Svaček) - pravnickaliteratura.sk

Kniha Mezinárodní právo veřejné s kazuistikou - 2.vydání(Vladislav David; Pavel Bureš; Martin Faix) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY