Vzpomínka na Zemi

Interdrought2020.com Vzpomínka na Zemi Image
Trávit čas knihou Vzpomínka na Zemi! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vzpomínka na Zemi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Velkolepé finále nejoceňovanější sci-fi série současnosti.Půl století po Bitvě soudného dne mezi lidmi a Trisolarany stále trvá napjaté přiměří, jehož zárukou je fundamentální princip temného lesa. Země díky trisolaranským technologiím zažívá dosud nevídanou éru prosperity. Lidská věda postupuje mílovými kroky kupředu a Trisolarané zase přejímají pozemskou kulturu. Zdá se, že obě civilizace budou záhy schopny rovnoprávně koexistovat v míru bez strašlivé hrozby vzájemného zničení. Lidstvo ve zlatém věku má však sklon k samolibosti.V nové éře se z hibernace probouzí Ccheng Sin, letecká inženýrka z jednadvacátého století. Přináší s sebou informace o dávno zapomenutém projektu z počátku trisolaranské krize a sama její existence může narušit křehkou rovnováhu mezi oběma světy. Dosáhne lidstvo ke hvězdám, nebo zahyne už v kolébce?

NÁZEV SOUBORU: Vzpomínka na Zemi.pdf

AUTOR: Liou Cch’-sin

ISBN: 9788075777843

VELIKOST SOUBORU: 8,75 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Vzpomínka na Zemi BOX 1-3 (Liou Cch´-Sin) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

Jeho nejslavnějším románem je Problém tří těles (2007, česky Host 2017), na který navazují další dva díly trilogie: Temný les (2008, česky Host 2017) a Vzpomínka na Zemi (2010, česky Host 2018). Na základě obrovského ohlasu celé trilogie zakoupila společnost Amazon v roce 2018 práva na seriálovou adaptaci za jednu ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY