Milionová loupež / Million Dollar Bond Robery

Interdrought2020.com Milionová loupež / Million Dollar Bond Robery Image
Trávit čas knihou Milionová loupež / Million Dollar Bond Robery! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Milionová loupež / Million Dollar Bond Robery a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V povídce Milionová loupež dojde během plavby zaoceánské lodi Olympia do New Yorku ke krádeži dluhopisů v hodnotě milion dolarů. Podezřelým je pan Philip Ridgeway, který dluhopisy převážel. Snoubenka pana Ridgewaye Esmée je přesvědčena o jeho nevině a prosí Hercula Poirota o pomoc. Vždyť jen tři lidé měli klíče od kufru s dluhopisy, řešení by tedy mělo být snadné… Jedno z oblíbených témat Agathy Christie a sice záhadné síly a moc starověkého Egypta se objevuje i v povídce Tajemství egyptské hrobky. Kdo jiný než Hercule Poirot je schopen s pomocí logiky a rozumu vyvrátit historky o prokletí? Ve třetí povídce Dívka ve vlaku cestuje poněkud bezstarostný mladý muž vlakem za novým životem, neboť byl zrovna svým strýcem vyhozen z rodinné fi rmy. Náhodné setkání s krásnou dívkou však jeho život navždy změní. Cesta vlakem tvoří pozadí i poslední povídky Ten čtvrtý. Na cestě do Newcastle se v jednom kupé sejdou kanovník, psychiatr a právník. V kupé však sedí i čtvrtý muž, který zjevně nevěnuje jejich hovoru žádnou pozornost. Nakonec se ukáže, že právě on dokáže tyto vzdělané muže něčemu naučit.

NÁZEV SOUBORU: Milionová loupež / Million Dollar Bond Robery.pdf

AUTOR: Agatha Christie

ISBN: 9788074071867

VELIKOST SOUBORU: 6,43 MB

STÁHNOUT ČÍST

Když úředníka Londýnské a skotské banky pana Shawa cestou do práce málem přejede bezohledný řidič, je to pokládáno za pouhou nepříjemnost. Kdyby se mu však opravdu něco stalo, znamenalo by to pro banku velkou komplikaci. Pan Shaw má totiž zanedlouho služebně odplout do New Yorku s velkým množstvím cenných vládních dluhopisů v hodnotě jednoho milionu dolarů.

Všechny informace o produktu Milionová loupež / Million Dollar Bond Robery, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Milionová loupež / Million Dollar Bond Robery.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY