Názvosloví organických sloučenin

Interdrought2020.com Názvosloví organických sloučenin Image
Trávit čas knihou Názvosloví organických sloučenin! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Názvosloví organických sloučenin a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Publikace shrnuje aktuální pravidla pro tvorbu názvů organických sloučenin podle IUPAC. Aplikace pravidel je ukázána na konkrétních řešených příkladech, zároveň zde lze nalézt i příklady k procvičení s autorským řešením a odkazy na použitá pravidla. Příručka je určena nejen pro úroveň střeních škol ale i pro základní kurzy organické chemie na vysokých školách.

NÁZEV SOUBORU: Názvosloví organických sloučenin.pdf

AUTOR: Karolína Sezemská

ISBN: 9788020030757

VELIKOST SOUBORU: 5,92 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nacházíte se v internetové aplikaci určené k procvičování organického názvosloví. Tento systém má dvě hlavní sekce: teoretickou a praktickou. V teoretické části (Pravidla) se naučíte (případně si zopakujete) základní pravidla pro určování názvů organických sloučenin.

Publikace shrnuje aktuální pravidla pro tvorbu názvů organických sloučenin podle IUPAC. Aplikace pravidel je ukázána na konkrétních řešených příkladech, zároveň zde lze nalézt i příklady k procvičení s autorským řešením a odkazy na použitá pravidla. Příručka je určena nejen pro úroveň střeních škol ale i pro základní kurzy organické chemie na vysokých ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY