Fyzika I - 1. díl s komentářem

Interdrought2020.com Fyzika I - 1. díl s komentářem Image
Hledáte knihu Fyzika I - 1. díl s komentářem? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Josef Molnár? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Komentovaná verze Fyzika I obsahuje metodické poznámky „dotištěné“ do žákovské publikace. Učitel má k dispozici totožnou publikaci jako žák, avšak výrazně obohacenou o tipy, doplňující informace, upozornění didaktického rázu, odkazy na další zdroje informací a na související témata v ostatních učebnicích nakladatelství Prodos.

NÁZEV SOUBORU: Fyzika I - 1. díl s komentářem.pdf

AUTOR: Josef Molnár

ISBN: 9788072301489

VELIKOST SOUBORU: 10,65 MB

STÁHNOUT ČÍST

Fyzika I - 1. díl. První sešit tematické řady, s ilustracemi Pavla Kantorka, zachycuje neobyčejně přístupnou formou oblasti: Látka a těleso, Veličiny a jejich měření, a to včetně jejich vazby na ostatní přírodní vědy. Součástí učebnice je bohatý obrazový materiál.

Všechny informace o produktu Fyzika I - učebnice 1.díl s komentářem pro učitele - Davidová J., HOlubová R., Kubínek R., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Fyzika I - učebnice 1.díl s komentářem pro učitele - Davidová J., HOlubová R., Kubínek R..

SOUVISEJÍCÍ KNIHY