Diferenciální diagnostika v ORL a infekční medicíně

Interdrought2020.com Diferenciální diagnostika v ORL a infekční medicíně Image
Hledáte knihu Diferenciální diagnostika v ORL a infekční medicíně? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Petr Herle? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Devátý dílem se uzavírá ediční řada Diferenciální diagnostika. Také předkládaná publikace je určena lékařům všech odborností. Pojednávané příznaky spadají zejména do oborů ORL a infekční medicíny, mohou však přesahovat i do oborů dalších (interna, psychiatrie). V šesti kapitolách se seznámíte s diferenciální diagnostikou vertiga, poruch sluchu, bolestí ucha, lymfadenopatií, horečky a akutních tonzilofaryngitid. Texty publikace vznikaly v součinnosti specialistů na ORL, infekční medicínu, interní medicínu a všeobecného praktického lékaře.

NÁZEV SOUBORU: Diferenciální diagnostika v ORL a infekční medicíně.pdf

AUTOR: Petr Herle

ISBN: 9788074962103

VELIKOST SOUBORU: 1,95 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Diferenciální diagnostika v ORL a infekční medicíně -- 9 - Petr Herle Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni.

Pojednávané příznaky spadají zejména do oborů ORL a infekční medicíny, mohou však přesahovat i do oborů dalších (interna, psychiatrie). V šesti kapitolách se seznámíte s diferenciální diagnostikou v ertiga, poruch sluchu, bolestí ucha, lymfadenopatií, horečky a akutních tonzilofaryngitid.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY