Devět a půl týdne

Interdrought2020.com Devět a půl týdne Image
Hledáte knihu Devět a půl týdne? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Elizabeth McNeill? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Ano, ten film jste nejspíše viděli. Možná jste ale nevěděli, že byl natočen na základě literární předlohy. A že předlohou knihy byl skutečný příběh. Autobiografický. Elizabeth pracovala jako vysoce postavená manažerka v New Yorku, když se náhodně seznámila se svým osudovým mužem. Jejich vztah byl založen na partnerově dominanci a její bezvýhradné oddanosti, a oba milenci byli zprvu uhranuti tou dokonalostí. O takovém vztahu vždy snili, vlastně to bylo lepší než nejsmělejší představy. Elizabeth se nachází v jakémsi blaženém oparu, a tak vlastně ani nevnímá, že to, co po ní on žádá, je stále nebezpečnější a zvrácenější. A po devíti a půl týdnech Elizabeth zjistí, že ztratila veškerou vládu nad svým tělem i nad svou myslí. Autorka popisuje vlastní zážitky a pocity, jejichž důsledky nesla i dlouho poté, co vztah skončil, a volí k tomu hutný, částečně odosobněný styl, z něhož čtenáře mrazí. Ne, na tuto knihu jen tak nezapomenete.

NÁZEV SOUBORU: Devět a půl týdne.pdf

AUTOR: Elizabeth McNeill

ISBN: 9788073036232

VELIKOST SOUBORU: 10,11 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hledaný výraz: devět a půl týdne. ... Dva a půl chlapa - Devět kouzelných prstů (S09E04) (epizoda) (2011) Devět kruhů pekla (1987) Devět malých kuřátek (2010) Devět za devět (1956) Devět životů nindži (1985) Devět dní jednoho roku (1961) Devět dopisů pro Bertu (1966)

Devět a půl týdne Prodej skončil. Ano, ten film jste nejspíše viděli. Možná jste ale nevěděli, že byl natočen na základě literární předlohy. A že předlohou knihy byl skutečný příběh. Autobiografický. Elizabeth pracovala jako vysoce postavená manažerka v New Yorku, když se náhodně seznámila se svým osudovým mužem.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY