Dětská encyklopedie - Kniha, která všechno vysvětlí

Interdrought2020.com Dětská encyklopedie - Kniha, která všechno vysvětlí Image
Trávit čas knihou Dětská encyklopedie - Kniha, která všechno vysvětlí! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dětská encyklopedie - Kniha, která všechno vysvětlí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha Dětská encyklopedie je bohatě ilustrovaná publikace pro mladé čtenáře. Její podtitul „Kniha, která všechno vysvětlí“) je poměrně výstižný, protože obsahuje více než 250 důležitých abecedně uspořádaných hesel. V nich se skrývá ještě daleko větší počet informací a základních poznatků o oblíbených tématech, např. zvířatech, přírodě, vědě, vesmíru, technice, historii a mnoha dalších. Každé heslo je doloženo krásnými ilustracemi, barevnými mapami a názornými fotografiemi. Kromě abecedně seřazených hesel obsahuje kniha také rozšířené informace z různých oborů (např. přehledy nejvýznamnějších světových výtvarných umělců, spisovatelů či vědců, systémů písma, geometrických tvarů, světových náboženství či planet, diagram vývoje života a mapy světa a Evropy). Kniha je doplněna rejstříkem a slovníčkem, vysvětlujícím některé pojmy jednou či maximálně několika větami.

NÁZEV SOUBORU: Dětská encyklopedie - Kniha, která všechno vysvětlí.pdf

AUTOR: Karel Kopička

ISBN: 9788075850553

VELIKOST SOUBORU: 6,25 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha „Dětská encyklopedie" (nakladatelství Dorling Kindersley, Velká Británie) je bohatě ilustrovaná publikace pro mladé čtenáře. Její podtitul „Kniha, která všechno vysvětlí") je poměrně výstižný, protože obsahuje více než 250 důležitých abecedně uspořádaných hesel.

Kniha Dětská encyklopedie je bohatě ilustrovaná publikace pro mladé čtenáře. Její podtitul „Kniha, která všechno vysvětlí") je poměrně výstižný, protože obsahuje více než 250 důležitých abecedně uspořádaných hesel.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY