Brankám bylo padesát aneb díky táto

Interdrought2020.com Brankám bylo padesát aneb díky táto Image
Trávit čas knihou Brankám bylo padesát aneb díky táto! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Brankám bylo padesát aneb díky táto a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Branky, body, vteřiny oslavily půlstoletí existence. Do historie pořadu se osobitým způsobem zapsal i náruživý reportér, moderátor a publicista Otakar Černý. Ve vzpomínkové knize věnované svému otci vzdává hold smyslu pro fair play ve sportu i životě. Autor líčí své zážitky a zkušenosti od roku 1969. Defilé postav a událostí interpretovaných svižným reportážním stylem vytváří osobité obrazy z dějin televizního sportu v Čechách a vydává bezprostřední svědectví o osudech a charakterech lidí, kteří "dělali" televizní sport. Autorův nevtíravý humor, vtipný nadhled a zaujetí pro sport a novinařinu nejen sportovní prostupují každé slovo z jeho vyprávění, které evokuje zvukovou podobu jeho charakteristických reportáží a televizních rozhovorů.

NÁZEV SOUBORU: Brankám bylo padesát aneb díky táto.pdf

AUTOR: Otakar Černý

ISBN: 8085005816

VELIKOST SOUBORU: 10,63 MB

STÁHNOUT ČÍST

Brankám bylo padesát aneb díky táto Černý Otakar. Brankám bylo padesát aneb díky táto. Černý Otakar. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Kniha oslavuje padesátiny "Branek", jak si v redakci zvykli tomuto nejstaršímu televiznímu pořadu ...

Kupte nebo prodejte knihu Brankám bylo padesát, aneb, Díky táto v online antikvariátu TrhKnih.cz

SOUVISEJÍCÍ KNIHY