Cizinci ve vlastní zemi

Interdrought2020.com Cizinci ve vlastní zemi Image
Trávit čas knihou Cizinci ve vlastní zemi! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Cizinci ve vlastní zemi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Současné národnostní konflikty v Evropě mají své dávné historické kořeny. Ty mohou sahat i přes tisíc let do minulosti a proto bez znalosti dlouhodobého vývoje nemusejí být vůbec pochopitelné. Kniha Reného Petráše, předního českého odborníka na problematiku národnostních menšin, představuje přehled nejznámějších evropských národnostních sporů v minulosti a současnosti. Obsahuje přehled celkového vývoje menšinové problematiky v Evropě se zaměřením na 20. století, kdy zejména v době mezi světovými válkami představovaly národnostní spory klíčový prvek mezinárodní politiky. Zmíněny jsou i aktuální národnostní otázky, např. napětí na Balkáně, maďarská menšina, irská otázka, komplikovaný problém národností ve Španělsku či nové ruské menšiny po rozpadu SSSR.

NÁZEV SOUBORU: Cizinci ve vlastní zemi.pdf

AUTOR: René Petráš

ISBN: 9788087284322

VELIKOST SOUBORU: 8,33 MB

STÁHNOUT ČÍST

Cizinci ve vlastní zemi! Pětina obyvatel Německa má přistěhovalecký původ. 5 dalších fotografií v galerii. Německo hlásí problém. | foto: Profimedia.cz. Michal Chalupa 21. dubna 2018 14:17 Mnoho Němců se dnes cítí jako cizinci ve své zemi. Vždyť dnes každý pátý člověk má rodinné kořeny mimo zemi a s ...

Neslyšící jsou jako cizinci ve vlastní zemi Doporučuji autorce, aby si nejprve udělala exkurzi do škol a spolků pro sluchově postižené. A poté, až pochopí. rozdíl mezi Neslyšícími a ostatními neslyšícími (nedoslýchavými, ohluchlými, šelestáři a lidmi s KI), pak teprve může napsat pravdivý osvětový článek.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY