Šíleně jednoduché

Interdrought2020.com Šíleně jednoduché Image
Trávit čas knihou Šíleně jednoduché! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Šíleně jednoduché a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Steve Jobs dokázal, že jednoduchost je nejmocnější silou v byznysu – na všech jeho úrovních, nikoli pouze v oblasti designu. Právě posedlost jednoduchostí odlišuje Apple od konkurence. Ken Segall jako přímý účastník dění v této společnosti odhaluje deset základních prvků jednoduchosti, které dovedly Apple k jeho úspěchu a které můžete využít i vy ke zvýšení výkonu vlastního podnikání.

NÁZEV SOUBORU: Šíleně jednoduché.pdf

AUTOR: Ken Segall

ISBN: 9788026500483

VELIKOST SOUBORU: 10,23 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jednoduché zákusky recepty, které budete milovat. Vyberte si ze stovek receptů na Jednoduché zákusky, které se vám budou snadno a rychle vařit.Připravte si ingredience a můžete se pustit do vaření Jednoduché zákusky.Užijte si objevování nových porkrmů a jídel z nejlepších Jednoduché zákusky receptů z čech i ze světa. Dobrou chuť!

Šíleně jednoduché Autor Ken Segall. Steve Jobs dokázal, že jednoduchost je nejmocnější silou v byznysu - na všech jeho úrovních, nikoli pouze v oblasti designu. Právě posedlost jednoduchostí odlišuje Apple od konkurence. Ken Segall jako přímý účastník dění v této sp ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY