Život na dvou kolech

Interdrought2020.com Život na dvou kolech Image
Trávit čas knihou Život na dvou kolech! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Život na dvou kolech a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tato kniha vypráví příběh Sjaaka Lucassena, jenž strávil 5 let cestou kolem světa na motocyklu Yamaha R1. Sjaak ujel téměř 250 000 km, navštívil 75 zemí a zažil nesčetná dobrodružství. Kniha Život na dvou kolech vám dává příležitost prožít s ním jeho maratónskou pouť. Se svými poutavými historkami okořeněnými humorem vás Sjaak dovede do nejvzdálenějších koutů naší planety.Napříč Saharou - Přejezd přes řeku ve vydlabaném kmeni - Ustavení rychlostního rekordu na největším solném jezeře světa - Stalinova Cesta kostí - Motorka jako příruční zavazadlo v ruském letadle - Výbuch dynamitu v Bolívii - Cesta na pašerácké lodi s kokainem - Dech beroucí krajina - Zamilován do venezuelské krásky - Fascinující kultury se zvláštními tradicemi.

NÁZEV SOUBORU: Život na dvou kolech.pdf

AUTOR: Sjaak Lucassen

ISBN: 9788090463660

VELIKOST SOUBORU: 8,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

Cyklistika Události Život na kolech. Kolo pro život nezastavila ani pandemie. Autor příspěvku Autor: Milan Samec; Datum příspěvku 29 dubna, 2020; Žádné komentáře u textu s názvem Kolo pro život nezastavila ani pandemie; Kolo pro život je největší seriál tuzemských cyklistických akcí. Sportovní akce se nezastavila ani ...

This feature is not available right now. Please try again later.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY