Jednadvacet

Interdrought2020.com Jednadvacet Image
Jednadvacet je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Toyen. Přečtěte si s námi knihu Jednadvacet na interdrought2020.com
Sborník jednadvaceti originálních kolorovaných erotických kreseb Toyen (1902 - 1980), stěžejní osobnosti českého surrealismu, vytvořený v roce 1938 na objednávku Bohuslava Brouka jako svatební dar pro jeho bratra Jaroslava, je nyní poprvé zpřístupněn široké veřejnosti. Původně soukromý soubor kreseb, přinášející sumu pohledu Toyen na dříve tabuizovanou oblast sexuálních prožitků, byl ve své době ojedinělým činem, jenž v souvislostech evropského surrealismu druhé poloviny třicátých let neměl srovnání. Nyní vychází v nakladatelství Torst jako připomínka letošního výročí sta let od autorčina narození. Doslovem doprovodil historik umění Karel Srp.

NÁZEV SOUBORU: Jednadvacet.pdf

AUTOR: Toyen

ISBN: 9788072151721

VELIKOST SOUBORU: 10,51 MB

STÁHNOUT ČÍST

Koupit Koupit eknihu. Sborník jednadvaceti originálních kolorovaných erotických kreseb Toyen (1902-1980), stěžejní osobnosti českého surrealismu, vytvořený v roce 1938 na objednávku Bohuslava Brouka jako svatební dar pro jeho bratra Jaroslava, je nyní poprvé zpřístupněn široké veřejnosti.

Karetní hra. Je tu velice známá hra jednadvacet neboli také oko. Je to hra pro jednoho hráče, ale pokud byste chtěli své výkony změřit s jinými hráči, tak můžete svůj výsledek nahrát na stránku výrobce, kde jsou umístěny všechny high score.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY