Staré řecké báje a pověsti

Interdrought2020.com Staré řecké báje a pověsti Image
Trávit čas knihou Staré řecké báje a pověsti! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Staré řecké báje a pověsti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Dávné řecké báje a pověsti zrodila lidová fantazie starověkých řeků v době, kdy lidé jesště neznali ani železný pluh. Vytvořil je génius slavného národa helénů a obstály ve zkouškách tisíciletí. Jen těžko si lze představit kulturního člověka, který by nevěděl, kdo byli Herkules nebo Prométheus, Afrodita či Europa, Kyklopové, Sirény, Múzy nebo hromovládný Zeus. Výběr z těchto bájí a pověstí zpracoval na počátku druhé poloviny minulého století spisovatel Eduard Petiška a čtenáři si knihu, napsanou velmi moderně, ale přitom s velkou úctou k tradici, oblíbili hlavně pro její poutavost a svěžest.

NÁZEV SOUBORU: Staré řecké báje a pověsti.pdf

AUTOR: Eduard Petiška

ISBN: 8073604892

VELIKOST SOUBORU: 4,18 MB

STÁHNOUT ČÍST

Eduard Petiška Staré řecké báje a pověsti 006.mp3. 11:09; 11 MB; 0. Eduard Petiška Staré řecké báje a pověsti 005.mp3. 12:18; 12 MB; 0 . Eduard Petiška Staré řecké báje a pověsti 004.mp3. 13:36; 13 MB; 0. Eduard Petiška Staré řecké báje a pověsti 003.mp3 ...

Staré řecké báje a pověsti - referát. iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY