Temné miesta

Interdrought2020.com Temné miesta Image
Trávit čas knihou Temné miesta! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Temné miesta a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tento titul si u nás môžete objednať aj v kolekcii s titulom Stratené dievča za výhodnú cenu.Jedna z najlepších kníh roku 2009 podľa The New Yorker.Gillian Flynnovú sme vďaka medzinárodnému bestselleru Stratené dievča spoznali ako fascinujúcu rozprávačku, ktorá má prirodzený zmysel pre stupňovanie napätia. V Temných miestach opäť majstrovsky mixuje psychológiu postáv s ľudskou zvrátenosťou a rozvíja pred čitateľmi príbeh o rituálnej vražde, ktorej vyriešenie možno nie je také jasné, ako by sa mohlo zdať.Dômyselne zosnovaná zápletka v Temných miestach poteší každého milovníka kvalitného trileru. Mnohokrát sa vám bude zdať, že už je všetko jasné, že vás už nič nemôže prekvapiť len preto, aby ste o pár stránok neskôr zistili, ako veľmi ste sa mýlili. Rovnaký pôžitok ako samotný dej vám však prinesie aj Flynnovej próza - neľútostná, drsná a výbojná. Vychutnajte si tento unikátny triler ešte predtým, ako do kín príde jeho sfilmovaná verzia!

NÁZEV SOUBORU: Temné miesta.pdf

AUTOR: Gillian Flynn

ISBN: 9788022207270

VELIKOST SOUBORU: 8,44 MB

STÁHNOUT ČÍST

Temné miesta a televízny program. Pozrite si najbližšie vysielanie filmu Temné miesta online v TV programe. Hodnotenie filmu, herecké obsadenie či fotogaléria.

Temné miesta pripomínajú atmosféru satanskej paniky, ktorá v 80-tych rokoch minulého storočia zachvátila Spojené štáty. Kresťanskí fundamentalisti vtedy za hoci najnevinnejšou udalosťou videli zámer satanistov. Médiá nestáli bokom a pri každej príležitosti vírili paniku. Rodičom, ktorí sledovali horory hrozilo, že im ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY