Temné miesta

Interdrought2020.com Temné miesta Image
Trávit čas knihou Temné miesta! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Temné miesta a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tento titul si u nás môžete objednať aj v kolekcii s titulom Stratené dievča za výhodnú cenu.Jedna z najlepších kníh roku 2009 podľa The New Yorker.Gillian Flynnovú sme vďaka medzinárodnému bestselleru Stratené dievča spoznali ako fascinujúcu rozprávačku, ktorá má prirodzený zmysel pre stupňovanie napätia. V Temných miestach opäť majstrovsky mixuje psychológiu postáv s ľudskou zvrátenosťou a rozvíja pred čitateľmi príbeh o rituálnej vražde, ktorej vyriešenie možno nie je také jasné, ako by sa mohlo zdať.Dômyselne zosnovaná zápletka v Temných miestach poteší každého milovníka kvalitného trileru. Mnohokrát sa vám bude zdať, že už je všetko jasné, že vás už nič nemôže prekvapiť len preto, aby ste o pár stránok neskôr zistili, ako veľmi ste sa mýlili. Rovnaký pôžitok ako samotný dej vám však prinesie aj Flynnovej próza - neľútostná, drsná a výbojná. Vychutnajte si tento unikátny triler ešte predtým, ako do kín príde jeho sfilmovaná verzia!

NÁZEV SOUBORU: Temné miesta.pdf

AUTOR: Gillian Flynn

ISBN: 9788022207270

VELIKOST SOUBORU: 5,23 MB

STÁHNOUT ČÍST

Sedmiletá Libby Day (Charlize Theron) jako jediná přežila brutální masakr své rodiny. Matka a sestry byly zavražděny během rituálního satanského obřadu přímo před jejíma očima. Za strašlivý zločin byl na základě Libbyina svědectví odsouzen na…

Temné miesta 0%: Žáner: Dráma, Mysteriózny, Thriller Krajina pôvodu: Francúzsko Dĺžka: 1 hod. a 44 minút . Sedemročná Libby Day (Charlize Theron) ako jediná prežila brutálny masaker svojej rodiny. Matka a sestry boli zavraždené počas rituálneho satanského obradu priamo pred jej očami.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY