Strategický marketing

Interdrought2020.com Strategický marketing Image
Hledáte knihu Strategický marketing? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Oldřich Vykypěl? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Podnikatelský úspěch firmy v tržním hospodářství závisí hlavně na včasném předvídání tržních příležitostí a schopnosti řešit potenciální problémy strategického charakteru. Základem úspěšného marketingu je vytvoření vhodné marketingové strategie. V praxi však často strategické řízení marketingu v mnoha podnikatelských subjektech dostatečně efektivně nefunguje. Příčiny jsou různé, od velkého operativního vytížení manažerů a vlastníků firem až po roztříštěnost a složitou aplikovatelnost existujících marketingových teorií.

NÁZEV SOUBORU: Strategický marketing.pdf

AUTOR: Oldřich Vykypěl

ISBN: 9788074001208

VELIKOST SOUBORU: 10,65 MB

STÁHNOUT ČÍST

Marketing communications strategy is the strategy used by a company or individual to reach their target market through various types of communication. It includes your message (what is to be said), the medium (where it is to be said), and the target (to whom your message is reaching).

Strategic marketing is incorporated in many different marketing and business careers to help organizations make the most profit by understanding what the consumer wants. Here we define strategic marketing and explore some marketing degrees and careers. Schools offering Marketing degrees can also be found in these popular choices .

SOUVISEJÍCÍ KNIHY