Adolf Loos: Apartment for Richard Hirsch

Interdrought2020.com Adolf Loos: Apartment for Richard Hirsch Image
Trávit čas knihou Adolf Loos: Apartment for Richard Hirsch! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Adolf Loos: Apartment for Richard Hirsch a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Díky této publikaci zde může být představeno dílo proslulého architekta Adolfa Loose, dosud neznámé akademikům i široké veřejnosti. Svým způsobem je to v dnešní době vzácná událost, protože Loosova práce je již dobře prozkoumána a zdokumentována. Navíc se dá říci, že to není jen jeden z mnoha Loosových bytových návrhů. Tento apartmán, který byl vytvořen pro Richarda Hirsche, patří k hrstce stále dochovaných Loosových realizací.

NÁZEV SOUBORU: Adolf Loos: Apartment for Richard Hirsch.pdf

AUTOR: Burkhardt Rukschcio

ISBN: 9788026019947

VELIKOST SOUBORU: 6,89 MB

STÁHNOUT ČÍST

Adolf Loos: Apartment for Richard Hirsch - Rukschcio Burkhardt - Díky této publikaci zde může být představeno dílo proslulého architekta Adolfa Loose, dosud neznámé akademikům i široké veřejnosti. Svým způsobem je to v dnešní době vzácná událost, pro

Srovnání cen Adolf Loos: Apartment for Richard Hirsch. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 551 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY