Adolf Loos: Apartment for Richard Hirsch

Interdrought2020.com Adolf Loos: Apartment for Richard Hirsch Image
Trávit čas knihou Adolf Loos: Apartment for Richard Hirsch! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Adolf Loos: Apartment for Richard Hirsch a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Díky této publikaci zde může být představeno dílo proslulého architekta Adolfa Loose, dosud neznámé akademikům i široké veřejnosti. Svým způsobem je to v dnešní době vzácná událost, protože Loosova práce je již dobře prozkoumána a zdokumentována. Navíc se dá říci, že to není jen jeden z mnoha Loosových bytových návrhů. Tento apartmán, který byl vytvořen pro Richarda Hirsche, patří k hrstce stále dochovaných Loosových realizací.

NÁZEV SOUBORU: Adolf Loos: Apartment for Richard Hirsch.pdf

AUTOR: Burkhardt Rukschcio

ISBN: 9788026019947

VELIKOST SOUBORU: 1,78 MB

STÁHNOUT ČÍST

Burkhard Rukschio - Adolf Loos: Apartment for Richard Hirsch, zcela nová, 108 stran, trojjazyčně (česky, anglicky, německy). Cena v knihkupectvích 500 Kč. Osobní předání možné v Praze.

Adolf Loos in Pilsen In Pilsen, the Czech Republic, you can visit two guided tours which will lead you through threeapartment interiors designed by the world-famous architect Adolf Loose recently opened for public.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY