Sukulenty

Interdrought2020.com Sukulenty Image
Trávit čas knihou Sukulenty! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Sukulenty a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Na stránkách této publikace se seznámíte s více než 100 druhů sukulentů, tj. rostlin, které mají vyvinutou schopnost hromadit vodu pro přežití v období sucha. Zkušení pěstitelé, Petr Pasečný a Jaroslav Ullmann, vybrali z bohatého sortimentu nejkrásnější, nejčastěji pěstované a nejzajímavější druhy vhodné pro naše interiéry, případně pro lodžie a balkony. Představeny jsou druhy nenáročné, vhodné pro začátečníky a do jakýchkoli podmínek, stejně tak i druhy určené pouze velmi zkušeným pěstitelům. Většina z nich se k nám začala dovážet a šířit se mezi běžné pěstitele až po otevření hranic a konkrétní informace týkající se jejich pěstování dosud chyběly. Tuto mezeru vyplňuje právě naše kniha.

NÁZEV SOUBORU: Sukulenty.pdf

AUTOR: Jaroslav Ullmann

ISBN: 8024711834

VELIKOST SOUBORU: 7,83 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jaroslav Hušner. Zahradní 554 Hýskov 26706 okr. Beroun, Czech Republic GPS: 49°59´38"N, 14°2´46''E. Tel. +420 775 119 389. [email protected]

Kaktusy a sukulenty u vás budou jako v bavlnce, když jim zajistíte podmínky, jež potřebují. Doporučíme vám vhodný substrát a umístění rostlin, seznámíme vás se zásadami správné zálivky, hnojení, přesazování, množení i zimování.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY