Milenec lady Sofie

Interdrought2020.com Milenec lady Sofie Image
Trávit čas knihou Milenec lady Sofie! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Milenec lady Sofie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Hoci Sofia Sydneyová pochádza zo vznešeného rodu, po tragickej smrti rodičov skončí spolu s bratom Johnom na ulici. Neskôr pracuje ako slúžka u vzdialenej príbuznej a John sa z jej života vytratí. John sa stáva sa súčasťou londýnskeho podsvetia a živí sa krádežami. Keď ho chytia, skončí ako väzeň na trestaneckej lodi, kde zakrátko zomrie na choleru. Jediným cieľom Sofie je pomstiť jeho smrť a zdiskreditovať policajného sudcu Rossa Cannona, pretože pre jeho nespravodlivý rozsudok prišla o brata. Odhodlaná Sofia prenikne do Cannonovho úradu aj súkromia a zistí, ako žije. Zvádza ho, stáva sa preňho nevyhnutnou, a to len preto, aby ho úplne zničila, rozorvala mu dušu a zlomila srdce. Láska si však nájde cestu aj do jej srdca. Sofia podľahne vášni, a hoci sa zo všetkých síl usiluje dodržať sľub, ktorý si dala, niečo v jej vnútri sa búri. Ross Cannon má zasa veľa práce s vyšetrovaním zločinov nekorunovaného kráľa londýnskeho podsvetia Nicka Gentryho. Ako do ich životov zasiahne práve táto tajomná postava?

NÁZEV SOUBORU: Milenec lady Sofie.pdf

AUTOR: Lisa Kleypas

ISBN: 9788055126753

VELIKOST SOUBORU: 6,17 MB

STÁHNOUT ČÍST

Diana, princezna z Walesu, rodným jménem Diana Frances Spencer, známá jen jako princezna Diana, (1. července 1961 Sandringham - 31. srpna 1997 Paříž) byla první manželkou následníka britského trůnu prince Charlese a matkou jeho dvou synů. Po svém rozvodu se soustředila na charitativní práci pro Červený kříž a zejména na boj proti AIDS a pozemním minám.

Kniha: Milenec lady Sophie (Série Bow Street Runners) 2. vydání - Lisa Kleypas. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. Knihkupectví ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY