Yoga Girl

Interdrought2020.com Yoga Girl Image
Trávit čas knihou Yoga Girl! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Yoga Girl a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha z rebríčka bestsellerov NEW YORK TIMES od učiteľky jogy, ktorú každodenne na sociálnych sieťach sleduje viac ako milión fanúšikov po celom svete. Rachel Brathen sa preslávila svojím inšpiratívnym účtom na Instagrame s tematikou jogy (@Yoga_Girl), ktorý patrí medzi najsledovanejšie na svete. Rachel Brathen sa rozhodla podeliť o svoje inšpiratívne príspevky s ľuďmi z celého sveta. V knihe Yoga Girl - Moja cesta čitateľom po prvýkrát postupne odhaľuje svoj životný príbeh od nešťastného detstva a deštruktívneho dospievania v rodnom švédskom meste, cez dobrodružstvá v kostarickej džungli až po nádherný a bohémsky životný štýl, ktorý si pomocou jogy a meditácie vybudovala v Arube.Prekonané ťažkosti nás však tvarujú a naša duchovná cesta sa začína práve vo chvíli, keď sa s minulosťou rozhodneme zmieriť. Rozvod rodičov, smrť nevlastného otca a mamin pokus o samovraždu. Mal prísť čas, keď sa budem vedieť na toto obdobie obzrieť a byť za svoje detstvo vďačná.Rachel BrathenDych vyrážajúce fotky Rachel v rôznych jogových polohách na tropickom pozadí, jogové zostavy krok za krokom a jednoduché recepty na zdravý a šťastný život bez strachu – to je kniha Yoga Girl - Moja cesta.

NÁZEV SOUBORU: Yoga Girl.pdf

AUTOR: Rachel Brathen

ISBN: 9788081640742

VELIKOST SOUBORU: 9,39 MB

STÁHNOUT ČÍST

Rachel Brathen Founder. Rachel is the heart and voice of the Yoga Girl Foundation. A New York Times best selling author, public speaker and the founder of Yoga Girl®, Yoga Girl Foundation and Sgt Peppers Friends, Rachel has dedicated her entire life to help people heal and grow.

Viral pictures of this yoga girl are breaking the internet Photos: Find out the latest pictures, still from movies, of Viral pictures of this yoga girl are breaking the internet on ETimes ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY