Jak dokonale zvládnout inline bruslení

Interdrought2020.com Jak dokonale zvládnout inline bruslení Image
Jak dokonale zvládnout inline bruslení je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Krejčíř. Přečtěte si s námi knihu Jak dokonale zvládnout inline bruslení na interdrought2020.com
Všem zájemcům o velmi populární a krásný pohyb na inlinech přinášíme jedinečnou publikaci, ve které Vám zkušení instruktoři pomohou s nácvikem prvních krůčků na bruslích i s pokročilou technikou jízdy. Kniha je určena jak pro začátečníky, kteří "s bruslemi na nohou a knížkou v ruce" mohou postupovat krok za krokem směrem k pokročilému bruslení, tak zkušeným bruslařům, pro které jsou určeny kapitoly o pohybu v náročnějším terénu a zajímavé triky. Přehlednost knihy, množství fotografií, důraz na bezpečnost a praktické rady instruktora v každé kapitole by měly ovlivnit a oslovit každého bruslaře, bez rozdílu věku a úrovně dovedností. Na základě zkušeností autorů s výukou ve speciálních kursech inline bruslení je nácvik každého pohybu podrobně rozpracovaný a rozdělený na řadu relativně lehkých a postupných kroků.

NÁZEV SOUBORU: Jak dokonale zvládnout inline bruslení.pdf

AUTOR: Jan Krejčíř

ISBN: 8024715341

VELIKOST SOUBORU: 1,99 MB

STÁHNOUT ČÍST

Heureka.cz je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů. Brusleni - Vyhledávání na Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.

Jak dokonale zvládnout inline bruslení - Jiří Reichert, Jan Krejčíř - e-kniha . eBook: Všem zájemcům o krásný pohyb na inlinech přinášíme jedinečnou publikaci, ve které zkušení instruktoři pomohou s nácvikem prvních krůčků na bruslích i s pokročilou technikou jízdy.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY