Otisky pravěku aneb Rukověť mladého badatele

Interdrought2020.com Otisky pravěku aneb Rukověť mladého badatele Image
Otisky pravěku aneb Rukověť mladého badatele je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Bořivoj Záruba. Přečtěte si s námi knihu Otisky pravěku aneb Rukověť mladého badatele na interdrought2020.com
Poznávat nepoznané a objevovat neobjevené! Právě to je výsostné poslání badatelů. Možná vás však překvapí, že badatelem se může stát každý, kdo je dost zvědavý, hodně trpělivý a samozřejmě vytrvalý. Badatelem totiž není jen odvážný cestovatel, neohrožený mořeplavec či moudrý a vzdělaný učenec. Ani výpravy za poznáním nemusí směřovat jen do neprostupných pralesů, vyprahlých pouští nebo plání věčného ledu a sněhu.

NÁZEV SOUBORU: Otisky pravěku aneb Rukověť mladého badatele.pdf

AUTOR: Bořivoj Záruba

ISBN: 9788000030807

VELIKOST SOUBORU: 1,88 MB

STÁHNOUT ČÍST

Otisky pravěku aneb Rukověť mladého badatele Autor: Bořivoj Záruba Příručka pro začínající badatele a sběratele od paleontologa a popularizátora vědy Bořivoje Záruby poskytuje informace, jak, kde a co hledat.

Otisky pravěku aneb Rukověť mladého badatele. Právě to je výsostné poslání badatelů. Možná vás však překvapí, že badatelem se může stát každý, kdo je dost zvědavý, hodně trpělivý a samozřejmě vytrvalý.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY