Koktejl smrti

Interdrought2020.com Koktejl smrti Image
Koktejl smrti je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor J. A. Konrath. Přečtěte si s námi knihu Koktejl smrti na interdrought2020.com
Poručík Jacqueline "Jackô Danielová je zpátky, znovu se vydává po stopě rafinovaného mnohonásobného vraha, pravého Armaniho v oboru únosů, mučení a vražd. Kdosi Jack posílá videonahrávky násilných úmrtí lidí, které zná a kteří měli jedno společné: nějak se podíleli na vyšetřování jejích předchozích případů.Za pomoci statného parťáka Herba Benedikta, jenž je toho času v péči lékařů a nemůže se plně zapojit do vyšetřování, se Jack Danielová vydá po stopě až do hloubi amerického Středozápadu, aby se posléze střetla s nejvychytralejším a nejnebezpečnějším protivníkem, s jakým se v kariéře zatím setkala.V průběhu pronásledování pachatele se Jack vystaví nemalému riziku, dává v sázku profesní kariéru, málem obětuje vlastní soukromý život, musí přihlížet ohrožení životů svých nejbližších přátel. Navíc objeví starou pravdu, že totiž krev není voda a že i sérioví vrazi mají rodiny.

NÁZEV SOUBORU: Koktejl smrti.pdf

AUTOR: J. A. Konrath

ISBN: 8073812002

VELIKOST SOUBORU: 6,67 MB

STÁHNOUT ČÍST

Policisté a hasiči se po tělu Covertové dívali asi deset minut, když se objevilo na hladině. Zvíře pak čekala kulka do hlavy z devítimilimetrové pistole, aby bylo možné dostat tělo ženy z vody. Jedna její noha nesla stopy vážných poranění, ale pitva určila, že příčinou smrti bylo utopení.

Kniha: Koktejl smrti (J. A. Konrath). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY