Svatá Lucie

Interdrought2020.com Svatá Lucie Image
Trávit čas knihou Svatá Lucie! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Svatá Lucie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Podrobný popis úcty ke svaté Lucii napříč staletími a uměleckými žánry: v hudbě, v literatuře, ve výtvarném umění. Stopy jejího života jsou epochální. Autorka s vědeckým klidem analyzuje dobové legendy světice.Lucie je patronkou lidí, kteří mají problémy se zrakem. Ale též těch, kteří propadli neřešitelné závislosti na drogách a jiným nabídkám.

NÁZEV SOUBORU: Svatá Lucie.pdf

AUTOR: Maria Stellador

ISBN: 9788074121210

VELIKOST SOUBORU: 5,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

Svatá Lucie je úžasnou tropickou zahradou plnou bujaré a voňavé flóry Skladba obyvatelstva čítajícího přibližně 150.000 je také výsledkem evropské koloniální expanze, v rámci které sem byli přivlečeni a na místě zotročeni černoši převážně ze západní Afriky.

O SVATÉ LUCII Deštné pralesy, zlatavé pláže, rybářské bárky pohupující se u břehu, veškerý hotelový komfort nebo banánové plantáže - tento pohled nabídne Svatá Lucie v Karibském moři. Turistický ruch teprve zapouští své kořeny, proto můžeme ve vnitrozemí a na jihu ostrova stále obdivovat ohromující krásu tropické divoké přírody.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY