Rak - vašich 12 neodolatelných vlastností

Interdrought2020.com Rak - vašich 12 neodolatelných vlastností Image
Trávit čas knihou Rak - vašich 12 neodolatelných vlastností! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Rak - vašich 12 neodolatelných vlastností a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha popisuje typické vlastnosti lidí narozených ve znamení Raka s vtipem, pozitivně a zábavně. Po přečtení knihy o svém znamení na sebe budete náležitě pyšní!Pobaví čtenáře jakéhokoli věku a vkusu. Hravě kombinuje barevné ilustrační obrázky a vtipný text. Silné stránky jsou vysvětleny na příkladu celebrit, pověstí, historických událostí, zábavných skutečností a anekdot. Kniha čtenáři nabízí vzácnou možnost dozvědět se více i o tajemství slučitelnosti s jinými znameními. Mysleli jste si, že se k určitém znamení nehodíte? Špatně! Kniha nabízí klíč k poznání jiných znamení a odhaluje tajemství, jak spolu dobře vycházet.Na poslední stránce je skryté překvapení, které je možné odhalit pouze za použití zrcátka.100 % pozitivní. Ideální dárek.

NÁZEV SOUBORU: Rak - vašich 12 neodolatelných vlastností.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788496944534

VELIKOST SOUBORU: 5,82 MB

STÁHNOUT ČÍST

Objednávejte knihu Býk - vašich 12 neodolatelných vlastností v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků

Title: Rak - vašich 12 neodolatelných vlastností - kolektiv autorů epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 4:57:29 AM

SOUVISEJÍCÍ KNIHY