Rozvoj komunikačních kompetencí u dětí předškolního věku

Interdrought2020.com Rozvoj komunikačních kompetencí u dětí předškolního věku Image
Trávit čas knihou Rozvoj komunikačních kompetencí u dětí předškolního věku! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Rozvoj komunikačních kompetencí u dětí předškolního věku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Publikace má charakter monografické studie s kvantitativním výzkumem. Je určena odborné komunitě i široké veřejnosti. Může rovněž sloužit jako učební text pro studenty speciální pedagogiky, specializace logopedie a surdopedie bakalářského i magisterského studia v prezenční a kombinované formě, studenty učitelství pro 1. stupeň základní školy a dále pro učitelky mateřských škol, které si rozšiřují svou aprobaci v rámci doplňujícího studia v celoživotním vzdělávání.

NÁZEV SOUBORU: Rozvoj komunikačních kompetencí u dětí předškolního věku.pdf

AUTOR: Ilona Bytešníková

ISBN: 9788021044548

VELIKOST SOUBORU: 10,51 MB

STÁHNOUT ČÍST

Komunikace je schopnost, která provází člověka celým jeho životem. Nahlédněte spolu s námi na problematiku komunikace dětí předškolního věku z různých úhlů pohledu. Přinášíme vám nejen teoretické poznatky z tohoto oboru, ale také informace o narušené komunikační schopnosti v dané věkové kategorii a konkrétní náměty určené k rozvoji řeči dětí ...

Všechny informace o produktu Kniha Rozvoj komunikačních kompetencí u dětí předškolního věk... - Ilona Bytešníková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Rozvoj komunikačních kompetencí u dětí předškolního věk... - Ilona Bytešníková.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY