Projekt Zenta

Interdrought2020.com Projekt Zenta Image
Trávit čas knihou Projekt Zenta! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Projekt Zenta a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
28. júna 1914 došlo v Sarajeve k atentátu na následníka trónu habsburskej monarchie – arcivojvodu Františka Ferdinanda d’Este. Útočník Gavrilo Princip vtedy strieľal zo vzdialenosti len niekoľkých metrov a – netrafil. Arcivojvoda sa onedlho stal rakúsko-uhorským cisárom. Za jeho dlhej éry došlo k dramatickému novému usporiadaniu monarchie i k prudkému rozvoju vedy a umenia. Dvadsiate storočie sa všeobecne považuje za storočie pokroku, mieru a prosperity. Po prvých úspešných pokusoch vyslať družicu na obežnú dráhu Zeme preniesli svetové veľmoci svoje súperenie v zbrojení na súperenie v kolonizovaní slnečnej sústavy. A tak sa stalo, že ako prvá zaviala na Mesiaci vlajka rakúsko-uhorskej monarchie... Sto rokov po nevydarenom atentáte vydáva profesor dejín Karl Jetting z Prešporka provokatívnu knihu Pomýlené storočie, ktorá sa vzápätí stáva v celej krajine bestsellerom a spôsobuje šok. Jetting v nej totiž načrtáva vývoj histórie: ako by vyzeral svet, keby pred sto rokmi arcivojvodu v Sarajeve zastrelili? Jeho kniha znepokojujúco opisuje rozpad monarchie, mocenského zriadenia Západu i desivé a zničujúce vojny, ktoré menia svet od základov. Následky jej vydania siahajú až tak ďaleko, že sa dostáva do pozornosti Habsburgovcov. Jetting sa ocitne vo víre náhlych udalostí a postupne odhaľuje, že jeho kniha má akýmsi podivným spôsobom niečo spoločné s prísne utajovaným projektom monarchie, nazvaným aj Projekt Zenta.

NÁZEV SOUBORU: Projekt Zenta.pdf

AUTOR: Martin Jurík

ISBN: 9788081143632

VELIKOST SOUBORU: 8,55 MB

STÁHNOUT ČÍST

Projekt Zenta . Overený nákup . Nádherne napísaný fantastický roman, velmi vtipný a napínavý, plný prekvapivých zvratov a tajomstiev. Vynikajúci dve hlavné postavy v tom legrační karikatúra Stanislawa Lema (Lew Stanislawski). Ja by som rád túto knihu preložil do poľštiny.

Vissa projekt och lösningar lämpar sig bäst i specifika system. Vi är plattformsoberoende vilket gör att vi kan använda de tekniker som är passar för er verksamhet och ert projekt. Boka in ett möte idag Läs vidare om innovation. Zenta AB.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY