Jak se efektivně učit cizí jazyky

Interdrought2020.com Jak se efektivně učit cizí jazyky Image
Jak se efektivně učit cizí jazyky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor David Gruber. Přečtěte si s námi knihu Jak se efektivně učit cizí jazyky na interdrought2020.com
Tato kniha umožnila tisícům lidí dostat se "za vodu" v angličtině. Pomohla zlomit jejich věčné začátečnictví, dodala jim sílu znovu a znovu nalézat chuť, čas, odvahu, motivaci. Pomohla najít optimálního učitele, kurz, metodu, v dnešní nepřehledné paletě nabídek. Naučila jak ztratit ostych, rozmluvit se, postarat se o sebe v cizině.Zájem o ni stále trvá - i přes to, že od roku 1990 bylo rozebráno 6 vydání v 15 dostiscích celkového nákladu přes 140 000 výtisků.Bez této chytré knihy ani ránu - ať se učíte anglicky kdekoliv, kdykoliv, jakkoliv.

NÁZEV SOUBORU: Jak se efektivně učit cizí jazyky.pdf

AUTOR: David Gruber

ISBN: 9788085624274

VELIKOST SOUBORU: 8,91 MB

STÁHNOUT ČÍST

Home / Advices / 5 rad jak se efektivně učit cizí jazyky. 1 Úno 18.3.2017. 5 rad jak se efektivně učit cizí jazyky. Často se mě ptají studenti, jak mohou urychlit svůj postup při studiu cizího jazyka, a protože mě toto téma velice baví, tak se na to pojďme podívat společně.

Lucie Gramelová. Lucie se od malička věnuje studium cizích jazyků a ráda předává své znalosti a zkušenosti dál. Vystudovala španělštinu a řečtinu, k tomu mluví anglicky, německy, italsky, francouzsky, portugalsky, nizozemsky, rumunsky nebo třeba albánsky.Je autorkou jazykových učebnic, jazykového blogu a také vede kurzy, kde lidem radí jak se jazyky správně učit.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY