Harry Potter a Fénixův řád

Interdrought2020.com Harry Potter a Fénixův řád Image
Trávit čas knihou Harry Potter a Fénixův řád! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Harry Potter a Fénixův řád a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Od té doby, co se čtenáři seznámili s Harry Potterem, s ním již prožili mnoho dobrého i zlého a každý, kdo mu fandí, je zvědav, jaká další dobrodružství jejich kouzelnické hrdiny i mudly potkají. Již patnáctiletý Harry tentokrát přiletí se svými zážitky z pátého ročníku studií na Škole čar a kouzel v Bradavicích.

NÁZEV SOUBORU: Harry Potter a Fénixův řád.pdf

AUTOR: J.K. Rowling

ISBN: 9788000012940

VELIKOST SOUBORU: 7,26 MB

STÁHNOUT ČÍST

Harry Potter se ve filmu Harry Potter a Fénixův řád vrací do Bradavic, aby nastoupil do pátého ročníku školy čar a kouzel. Tam však zjistí, že většina členů kouzelnické komunity věří, že jeho nedávné setkání s Lordem Voldemortem je obyčejný výmysl, čímž je zásadně zpochybněna Harryho důvěryhodnost.

Harry Potter a Fénixův řád. Harry opět tráví prázdniny u Dursleyů. Ron a Hermiona mu píší nic neříkající vzkazy. Při sporu s Dudleyem se objeví dva mozkomorové a Harry je kouzlem Patrona oba zachrání. Od paní Figgové, motačky, se Harry dozvídá, že ho vlastně pořád někdo nenápadně hlídá. Protože Harry ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY