Laura a hádanka Stříbrné sfingy

Interdrought2020.com Laura a hádanka Stříbrné sfingy Image
Trávit čas knihou Laura a hádanka Stříbrné sfingy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Laura a hádanka Stříbrné sfingy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Třetí díl fantastického příběhu, jehož hrdinkou je Laura Leandrová, dívka obdařena mimořádnými schopnostmi, které využívá v souboji dobra a zla. Laura se dostane na planetu jménem Aventerra, kam síly zla unesly jejího otce. Podaří se neohrožené dívce rozluštit hádanku Stříbrné sfingy a otce zachránit? Pokud nenajde správnou odpověď, čeká ji smrt… První dva díly, které vyšly v Knižním klubu, se jmenují Laura a dobrodružství Aventerry a Laura a Pečeť sedmi měsíců. V druhé polovině letošního roku vyjde Laura a kletba dračích králů.

NÁZEV SOUBORU: Laura a hádanka Stříbrné sfingy.pdf

AUTOR: Peter Freund

ISBN: 9788024217987

VELIKOST SOUBORU: 7,72 MB

STÁHNOUT ČÍST

Laura a dobrodružství Aventerry Laura a Pečeť sedmi měsíců Laura a hádanka Stříbrné sfingy Laura a kletba dračích králů UKÁZKA ZE ČTVRTÉ ČÁSTI Dívka se usmála. "No jistě. Setkala jsem se s Bílým rytířem a s ranhojičkou už dvakrát.

Kupte nebo prodejte knihu Laura a Pečeť sedmi měsíců v online antikvariátu TrhKnih.cz. Hledat. Přihlásit; košík je prázdný Prodat knihy. Laura a Pečeť sedmi měsíců ... Laura a hádanka Stříbrné sfingy 70 K ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY