Zkratky a akronymy v automobilové technice

Interdrought2020.com Zkratky a akronymy v automobilové technice Image
Trávit čas knihou Zkratky a akronymy v automobilové technice! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zkratky a akronymy v automobilové technice a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V oboru motorových vozidel se v posledních letech rozšířily různé zkratky. Některé jako například ABS, ASR, ABV, MSR, EPS, EDS, BAS, se běžně používají a odborná veřejnost zná poměrně dobře jejich význam. Vyskytuje se však celá řada zkratek a akronymů, jejichž význam není zatím dostatečně znám. Autor se pokusil sestavit soubor nejrůznějších značek a akronymů používaných v automobylové technice a výsledkem je tato nová publikace obsahující přes 22000 hesel.

NÁZEV SOUBORU: Zkratky a akronymy v automobilové technice.pdf

AUTOR: František Vlk

ISBN: 8023937197

VELIKOST SOUBORU: 6,38 MB

STÁHNOUT ČÍST

Golf GTI ale v tomto ohledu není sám, zkratka se objevila i na mnoha dalších vozech (např. Citroën AX, Peugeot 205). Právě Peugeot zkratku GTi dodnes také používá, a to u sportovních verzí modelů 208 a 308. HR-V. Japonská automobilka Honda si zkratky oblíbila, vedle superauta nebo SUV jej používá i pro menší SUV.

Kupte knihu Zkratky a akronymy v automobilové technice od František Vlk na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %

SOUVISEJÍCÍ KNIHY