Slovensko / Slovakia / Slowekei / Slovaquie

Interdrought2020.com Slovensko / Slovakia / Slowekei / Slovaquie Image
Hledáte knihu Slovensko / Slovakia / Slowekei / Slovaquie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
O Slovenku sa hovorí ako o o srdci Európy. Možno je to aj tým, že sa tu nachádzajú unikátne architektonické skvosty a nevídané prírodné krásy. Pre našincov, ale aj pre turistov, ktorí sú na našu krajinu zvedaví, zostavilo preto vydavateľstvo Príroda spolu s autormi túto knihu. Je malou historickou exkurziou po najkrajších miestach Slovenska. Súčasťou knihy sú aj pamiatky zaradené do Svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

NÁZEV SOUBORU: Slovensko / Slovakia / Slowekei / Slovaquie.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788007024090

VELIKOST SOUBORU: 8,91 MB

STÁHNOUT ČÍST

SKUPINA TOTAL. Total je jednou z najväčších olejárskych a plynárskych spoločností na svete so zastúpením vo viacej než 130 krajinách.

Recept krásy The Body Shop je od roku 1976 veľmi jednoduchý a predsa ťažko opakovateľný: prírodné ingrediencie, staroveké recepty a moderná technika. Toto všetko okoreníme o najlepšie vône, o lásku a veľa pozornosti o ochranu zvierat a prírody. Skvelé a účinné ingrediencie, ktoré obohacujú naše produkty, získavame z rozličných kútov sveta od lokálnych hospodárov.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY