Od Českého Švýcarska po Křivoklátsko

Interdrought2020.com Od Českého Švýcarska po Křivoklátsko Image
Trávit čas knihou Od Českého Švýcarska po Křivoklátsko! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Od Českého Švýcarska po Křivoklátsko a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Průvodce se zaměřuje na nejvýznamnější přírodní i historické památky. Výlety jsou navrženy tak, aby začínaly i končily ve větším městě s možností hromadné dopravy i občerstvení, možnost občerstvit se nechybí ani v terénu. Trasy, jejichž počet se vždy pohybuje okolo třiceti, jsou rozděleny na pěší a cyklo, u nich je uveden vhodný typ kola s ohledem na povrch cest.Náročnost výletů se pohybuje ve čtyřech stupních, o výškovém profilu informuje u každé trasy graf, ze kterého je patrné i uvedené celkové převýšení. Podrobná přiložená mapka zobrazuje vždy příslušný úsek, trasa je v něm barevně zvýrazněna. Všechny mapy i texty s popisem trasy si můžete za pomoci QR kódů stáhnout v elektronické podobě a nemusíte tak nutně nosit knihu s sebou do terénu. U každé trasy se nacházejí dva QR kódy, černobílé čtverečky, které snadno načtete chytrým mobilním telefonem pomocí aplikace k tomu určené.První kód, "navigační", odkazuje na linku vedoucí ke GPX souboru, jenž lze nahrát do mapových a navigačních aplikací. Přístroj z něj vyčte, kudy trasa vede, a povede vás přímo v terénu.Druhý kód, "webový", odkazuje na webovou stránku s popisem trasy a několika fotografiemi. Průvodce obsahuje detailní popis, jak s QR kódy pracovat.Jako doplnění popisu trasy je součástí průvodce i kapitola Zajímavosti, kde se dozvíte o historii i významu míst, kterými budete procházet. U rozhleden, hradů, zámků a muzeí je zmíněn i kontakt a návštěvní doba. U každé trasy naleznete i Tip, jenž vám doporučí, kdy nejlépe trasu absolvovat, co nezapomenout navštívit nebo jak si trasu zkrátit či prodloužit. Na konci každého průvodce je uveden seznam tábořišť, cykloprodejen a informačních center oblasti. K výběru jednotlivé trasy vás určitě budou inspirovat i fotografie, které zachycují atmosféru kraje a vybrané cíle výletu.

NÁZEV SOUBORU: Od Českého Švýcarska po Křivoklátsko.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788074515279

VELIKOST SOUBORU: 9,48 MB

STÁHNOUT ČÍST

Inzerát Od Českého Švýcarska po Křivoklátsko - Ottův v okrese Hlavní město Praha, cena 50Kč, od KamilM. na Sbazar.cz. Popis: turistický průvodce . Kniha je v pěkném stavu, je jako nová. Vyzvednutí je možné v Praze 4 Modřanech, nebo jí nohu poslat poštou.

Nacházíte se zde: KnihyLevneOnline.cz-Kniha-Od Českého Švýcarska po Křivoklátsko. Od Českého Švýcarska po Křivoklátsko. Autor: AN: Výrobce:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY