Commonwealth

Interdrought2020.com Commonwealth Image
Trávit čas knihou Commonwealth! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Commonwealth a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Publikace je ojedinělou učebnicí, která se zabývá politickými systémy deseti vybraných zemí. Jedná se o Kanadu, Austrálii, Nový Zéland, Jižní Ameriku, Indii, Pákistán, Malajsii, Kypr. Nigérii a Singapur. Kniha si nenárokuje být průlomovou vědeckou publikací, ale raději pomůckou při studiu politických systémů vybraných zemí Commonwealthu, která může být navíc použita i jako zajímavý zdroj informací pro laickou veřejnost.

NÁZEV SOUBORU: Commonwealth.pdf

AUTOR: David Šanc

ISBN: 9788073800789

VELIKOST SOUBORU: 1,96 MB

STÁHNOUT ČÍST

Commonwealth is a premium multi-brand retail store based in Manila that carries a curation of world-class brands and a wide selection of exclusive sneakers. Shop our online store now.

At Commonwealth, we have one goal: to do whatever it takes to help your advisor help you. Wayne Bloom, CEO. The Commonwealth difference. Since 1979, we've been helping independent financial professionals help investors like you by providing them with the technology and other resources to help them focus on your financial goals.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY