Lexikon české literatury 2 / I (H-J)

Interdrought2020.com Lexikon české literatury 2 / I (H-J) Image
Trávit čas knihou Lexikon české literatury 2 / I (H-J)! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Lexikon české literatury 2 / I (H-J) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
První část druhého dílu velkoryse pojatého encyklopedického díla, který obsáhne českou literaturu od nejstarších dob do roku 1945. Z celkového počtu asi 3500 hesel zaujímají větší část jména autorů – prozaiků, básníků, dramatiků, ale i překladatelů, literárních kritiků a historiků, a rovněž anonymní díla starší české literatury. Lexikon však také zahrnuje časopisy, sborníky a almanachy, literární sdružení a skupiny, nakladatelství a tiskaře. Každé heslo je rozděleno na část výkladovou a část obsahující bibliografické údaje a soupis další literatury, která se k heslu vztahuje. Stejně jako předešlé svazky je i tento díl vybaven rejstříkem jmen a rejstříkem anonymních děl starší české literatury. Lexikon je neocenitelnou příručkou nejen pro literární vědce, ale i pro historiky, publicisty, učitele a všechny čtenáře s hlubším zájmem o literaturu.

NÁZEV SOUBORU: Lexikon české literatury 2 / I (H-J).pdf

AUTOR: none

ISBN: 8020004688

VELIKOST SOUBORU: 8,32 MB

STÁHNOUT ČÍST

Lexikon české literatury. Osobnosti, díla, instituce 1 A-G Zpracoval autorský a redakční kolektiv, vedoucí redaktor PhDr. ... na doma #veda_na_doma_ucl #veda_na_doma . Číst dál... Lexikon české literatury. Osobnosti, díla, instituce 2/I H-J Zpracoval autorský a redakční kolektiv, vedoucí redaktor PhDr. Vladimír Forst, CSc. ...

Kupte knihu Lexikon české literatury 2/I (Vladimír Forst) za 339 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY