Přítomnost andělu

Interdrought2020.com Přítomnost andělu Image
Přítomnost andělu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Diana Cooper. Přečtěte si s námi knihu Přítomnost andělu na interdrought2020.com
Světelné bubliny se začaly pravidelně objevovat na fotografiích s objevem digitálních fotoaparátů. Světově uznávaná autorka Diana Cooper a duchovní učitelka Kathy Crosswell důkladně prozkoumaly tisíce fotografií s těmito světelnými bublinami. Pro tuto knihu vybraly 44 fotografií, pomocí nichž vám vysvětlí, čím tyto světelné bubliny jsou, proč se objevují a jak vám mohou pomoci. Kniha vám poskytne odpovědina technické dotazya nabízí vám praktické vedení.

NÁZEV SOUBORU: Přítomnost andělu.pdf

AUTOR: Diana Cooper

ISBN: 9788073366988

VELIKOST SOUBORU: 5,40 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ať už proto, aby nám připomněli svou existenci, pomohli nám skrze těžké časy, nebo jen dali vědět, že jsou zde, Andělé si vždy najdou způsob, jak nás na svou přítomnost upozornit. * * * Převzato z článku Andělská znamení, uvedeného v magazínu Soul and Spirit v létě r.2011.

Kdy začneme přemýšlet o přítomnosti Boha a andělů? - Diskuze a zkušenosti - Najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY