Encyklopedie listnatých stromů a keřů

Interdrought2020.com Encyklopedie listnatých stromů a keřů Image
Trávit čas knihou Encyklopedie listnatých stromů a keřů! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Encyklopedie listnatých stromů a keřů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Vše o listnatých stromechS listnatými stromy a keři se můžeme setkat prakticky kdekoliv. Ať už se vydáme na procházku do přírody, botanické zahrady nebo třeba do zámeckého parku. Obklopují nás v našem okolí a tvoří nepostradatelnou součást našeho života. Kniha, kterou nyní držíte v rukou, si klade za úkol provést vás světem listnatých dřevin a ukázat vám rozmanitost jejich světa v šíři, jaká u nás nemá obdoby.Na bezmála 750 stranách je popsáno přes4 700 druhů, poddruhů a kultivarů listnatých dřevin, které se vyskytují v zahradách, parcích a ve volné přírodě našich zeměpisných šířek. Text doprovází více než 3 000 barevných fotografií a kreseb, díky nimž je možné detailně se seznámit s většinou popisovaných druhů. V této knize poznáte dřeviny opravdu od A do Z. Proniknete do tajů jejich stavby i vývojových fází a skryté vám nezůstanou ani informace o jejich pěstování a množení.Encyklopedie listnatých stromů a keřů není určená jen pro botaniky, dendrology. Její bohatost a přehlednost ocení všichni milovníci přírody, kteří chtějí mít doma unikátní ucelenou encyklopedii o tomto tématu.

NÁZEV SOUBORU: Encyklopedie listnatých stromů a keřů.pdf

AUTOR: Petr Horáček

ISBN: 9788026424628

VELIKOST SOUBORU: 3,68 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tato encyklopedie je dosud největší českou dendrologickou knihou. Je v ní obsaženo na 4500 druhů, poddruhů a kultivarů listnatých dřevin, které se vyskytují v zahradách, parcích i volné přírodě celé střední Evropy, její dosah samozřejmě zasahuje i do značné části Evropy západní.

Všechny informace o produktu Kniha Encyklopedie listnatých stromů a keřů, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Encyklopedie listnatých stromů a keřů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY