Hořící kříž II.

Interdrought2020.com Hořící kříž II. Image
Trávit čas knihou Hořící kříž II.! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Hořící kříž II. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Román plný života, zrady, lásky, touhy po penězích a moci, pokračuje.V předchozích dílech a první části se Claire po smrti svého manžela Franka Randalla vydala skrze posvátné kameny ve Skotsku do minulosti, aby opět vyhledala svého milovaného Jamieho. Osudovým milencům však nebyl souzen klid. Po řadě vzrušujících dobrodružství je vichry osudu zavály do Ameriky. Tam je brzy následuje i jejich dcera Brianna, dosud žijící v bezpečném Bostonu současnosti. Během svého pátrání po rodinné minulosti totiž odhalí smrtelné nebezpečí, které hrozí Claire a Jamiemu. Minulost je však drsná a krutá a pranic nehledí na tužby a záměry prostých lidí. Naši hrdinové a hrdinky museli čelit dalším nebezpečenstvím. Šíří se nepokoje a řeči o možném povstání. Claire a její blízcí jsou si vědomi, že na počátku sedmdesátých let 18. století se neodvratně blíží okamžik, kdy se bude muset každý člověk v kolonii rozhodnout, na kterou stranu se přidá. A tak vzplane hořící kříž - prastarý symbol skotských válečných vůdců - svolávající své věrné do bitvy. Jamie ví, že musí ochránit svou rodinu a vytáhnout do krvavé války. A Clarie tuší, že se budou muset všichni obětovat.

NÁZEV SOUBORU: Hořící kříž II..pdf

AUTOR: Diana Gabaldon

ISBN: 9788087408391

VELIKOST SOUBORU: 6,33 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hodnocení celé knihy Hořící kříž: Tak tuto knihu jsem prozatím četla nejdéle ze všech :D Začala jsem už před několika lety, ale moc mě to nebavilo, zdlouhavý popis jednoho jediného dne jsem moc nedávala :D A pak jsem knihu musela vrátit do knihovny.

Bohužel se nám nepodařilo najít produkt Hořící kříž II. Máme pro Vás však několik tipů: Zkuste hledat hořící kříž; Zkuste se podívat, zda nemáte v hledaném slově překlepy; Pokud zadáváte celý název a nejste si jisti, zkuste například místo Olympus E-410 Double Zoom zadat pouze E-410

SOUVISEJÍCÍ KNIHY