Druhá světová válka

Interdrought2020.com Druhá světová válka Image
Druhá světová válka je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Charles Messenger. Přečtěte si s námi knihu Druhá světová válka na interdrought2020.com
Druhá světová válka je pravděpodobně nejvýznamnější jednotlivou událostí lidských dějin. Tato souborná publikace nezkoumá pouze bojiště, uvádí také analýzu příčin války a významných následků a všímá si i lidských osudů ve víru konfliktu, který připravil o život odhadem 50 miliónů lidí. Kniha Druhá světová válka připomíná impozantní rozsah bojů, které se odehrávaly na bojištích v Evropě, Africe, Rusku i Pacifiku, a které měly strašlivý dopad na civilní obyvatelstvo na celé zeměkouli. Bezprostřední líčení účastníků bojů a civilistů spolu s podmanivými fotografiemi, jedinečnou grafikou a časovými tabulkami vytvářejí kompletní obraz války. Strategická i taktická situace, které museli čelit velitelé na obou stranách, je reprodukována na 44 barevných digitálních mapách, zatímco popis samotných bojů přenese čtenáře přímo do hororového prostředí bitev. Tato základní kronika konfliktu, který pomáhal utvářet dnešní svět, navazuje na průkopnickou knihu První světová válka.

NÁZEV SOUBORU: Druhá světová válka.pdf

AUTOR: Charles Messenger

ISBN: 8024214032

VELIKOST SOUBORU: 6,18 MB

STÁHNOUT ČÍST

S malým písmenem se píšou spojení obsahující slovo válka (rozlišující přívlastky k jejich identifikaci jsou postačující): první světová válka, druhá světová válka, třicetiletá válka, stoletá válka, válka růží, falklandská válka, válka Severu proti Jihu atp., dále např.

Hrejte nejlepší druhá světová válka: Unity of Command II (93%), Commandos 2: Men of Courage (92%), Company of Heroes (92%), Steel Division: Normandy 44 (89%), Return to Castle Wolfenstein (88%)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY