Druhá světová válka

Interdrought2020.com Druhá světová válka Image
Druhá světová válka je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Charles Messenger. Přečtěte si s námi knihu Druhá světová válka na interdrought2020.com
Druhá světová válka je pravděpodobně nejvýznamnější jednotlivou událostí lidských dějin. Tato souborná publikace nezkoumá pouze bojiště, uvádí také analýzu příčin války a významných následků a všímá si i lidských osudů ve víru konfliktu, který připravil o život odhadem 50 miliónů lidí. Kniha Druhá světová válka připomíná impozantní rozsah bojů, které se odehrávaly na bojištích v Evropě, Africe, Rusku i Pacifiku, a které měly strašlivý dopad na civilní obyvatelstvo na celé zeměkouli. Bezprostřední líčení účastníků bojů a civilistů spolu s podmanivými fotografiemi, jedinečnou grafikou a časovými tabulkami vytvářejí kompletní obraz války. Strategická i taktická situace, které museli čelit velitelé na obou stranách, je reprodukována na 44 barevných digitálních mapách, zatímco popis samotných bojů přenese čtenáře přímo do hororového prostředí bitev. Tato základní kronika konfliktu, který pomáhal utvářet dnešní svět, navazuje na průkopnickou knihu První světová válka.

NÁZEV SOUBORU: Druhá světová válka.pdf

AUTOR: Charles Messenger

ISBN: 8024214032

VELIKOST SOUBORU: 9,25 MB

STÁHNOUT ČÍST

Druhá světová válka začala využívat širokého potenciálu dobře vycvičených parašutistických jednotek. Těmto jednotkám se věnuje například poslední druhoválečný díl série Medal of Honor nesoucí název Airborne (2008, Unreal Engine 3). Byl originální především možností ovlivnit dráhu seskoku.

Koupit Koupit eknihu. Kniha Strašná druhá světová válka vypráví o ohavných faktech nejhorší války v dějinách - od zasněžených obléhaných měst přes bahnité zákopy v džungli až po život v bombardovaných městech a koncentračních táborech - nikde nebylo bezpečno.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY